Hizmetlerimiz

Adsatek olarak siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimize göz atarak ihtiyacınıza yönelik çözüm önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Adsatek Hizmetleri

Ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanmaya başlayın.

Montaj – Demontaj Hizmeti

Tüm Türkiye’de Hastanelerde ve diğer sağlık kuruluşlarında yer alan taşınamayan ve uzmanlık gerektiren tıbbi cihazlarınızın taşıma işlemlerini uzman mühendislerimiz eşliğinde gerçekleştiriyor ve cihazlarınızın montaj demontaj işlemlerini yapıyoruz.


Orjinal Yedek Parça Temini

Tıbbi alanda kullanılan cihazların etkin ve uzun ömürlü kullanımının çalışmalarınızdaki kalitenin değerini arttıracağını göz önünde bulundurarak Adsatek olarak tüm cihazlarınızda orjnal yedek parça kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu kapsamda siz değerli müşterilerimize orjinal yedek parça konusunda uzman desteği veriyoruz.


Tıbbi Cihaz Onarımı

Sürdürdüğümüz çalışmalarımızda sağlığın ve insan hayatının değerinin bilincindeyiz. Çalışmalarınızı aksatacak problemlerin işletmenize ve müşterilerinize vereceği zararları en aza indirmek için 7/24 onarım hizmeti sunarak kurumunuza değer katıyor işlerinizin aksamasını engelliyoruz.


Periyodik Bakım

Kurumunuzda yer alan tıbbi cihazlarınızın arıza durumlarının en aza indirilmesi verilen hizmetin değerini arttırır. Bunun bilincinde olarak müşterilerimize sunduğumuz periyordik bakım hizmetimiz ile cihazlarının bozulmadan uzun ömürlü kullanımını sağlamaktayız.


Kalibrasyon

Hastanelerde, kliniklerde ve diğer sağlık kuruluşlarında teşhis ve tedavi amaçlı kullanılan tıbbi cihazların yapılan ölçümlerde doğru sonuçlar vermesi amacıyla gerçekleştirilen kalibrasyon hizmetimiz müşterilerimize sunduğumuz önemli hizmetlerimizden birisidir.


Danışmanlık Hizmeti


Adsatek uzman danışman kadrosuyla, müşterilerin operasyonel ve finansal doğrultudaki hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak adına danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Sağlık hizmetlerinizin kalitesini arttırmak ve katma değerli danışmanlık hizmetimizle her zaman yatırımcının ve hastaların yanında yer alıyoruz.Danışmanlık hizmetimiz ile Adsatek olarak tüm yatırımcılarımıza en iyi satın alım ortamını hazırlamak ve sizler işinize odaklanırken cihazlarınızla ilgili konularda Adsatek farkı ile size destek olmak bizim görevimiz.Adsatek Eğitimleri

Adsatek eğitimleri alanında tecrübeli ve uzman satışi sonrası destek ekibimiz tarafından verilmekte olup eğitimlerimiz sonucunda cihazların kullanım ömürlerinin uzatılması ve ileriye dönük arıza oluşma risklerinin azaltılması hedeflenmektedir.


Uzman Destek Ekibi

Adsatek bünyesinde bulunan uzman mühendis kadrosunun vermiş olduğu satış sonrası eğitim ile cihazlarınızın daha uzun ömürlü kullanımı sağlanmaktadır.Arıza Riskleri

Verdiğimiz eğitimler ile tıbbi cihazlarınızın arıza riskleri en aza indirilmiş olup kurumunuzdaki işleyişin sorunsuz devam etmesi sağlanmış olmaktadır.TSE Kalitesinde Hizmet

TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesine sahip teknik sevisimiz ile vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin kalitesi TSE standartları doğrultusunda gerçekleşmektedir.
Hakkımızda


Adsatek Teknik ve Biyomedikal Çözümler olarak firmamız 10 yılı aşkın süredir tecrübe ve teknik donanımı ile tıbbi cihaz bakım ve onarım faaliyetlerine kaliteden ve hizmetten ödün vermeden hızla devam etmektedir.
Görüşleriniz


Hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşıyabilmek adına görüşleriniz bizim için değer taşımaktadır. Bizlere geri bildirim sağlayarak katkıda bulunabilirsiniz.Copyright by Serdar BAŞAK 2021. All rights reserved.