ADSATEK

10 yılı aşkın süredir tecrübe ve teknik donanımı ile tıbbi cihaz bakım ve onarım faaliyetlerine kaliteden ve hizmetten ödün vermeden hızla devam etmektedir.Misyonumuz

Biyomedikal ile  ilgili hizmetleri, çağdaş standartlar doğrultusunda etkili, güvenli, kesintisiz ve doğru zamanda sunmak, sonuçlarını izlemek ve değerlendirmek ve her daim daha iyisini yapabilmeyi hedeflemektir.

Call-On

7/24 Bizimle iletişime geçerek tüm ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilir ve bakım onarım hizmeti talep edebilirsiniz.


Online Destek

Yaşamış olduğunuz problemlerde dilerseniz online olarak teknik destek alabilirsiniz.


Yerinde Hizmet

Aktif saha ekibimiz ile tüm problemlerinize anında çözüm sağlayarak işletmenize değer katıyoruz.
Vizyonumuz

Güçlü bir takım ruhu ile hoşgörü saygı ve dürüstlüğü ön planda tutarak biyomedikal hizmetlerinde kaliteye ve mükemmele ulaşmaktır.


Sektörde, Türkiye'nin bir numaralı biyomedikal şirketi olmak, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin ilk tercihi olarak sürekliliği sağlamak.Uzman kadromuzla birlikte güncel teknolojiyi takip ederek, evrensel standartlardaki hizmet anlayışımız ile referans gösterilen bir kuruluş olmak.İleri teknolojiyi uzman ekibimiz ile bütünleştirip ülkenin dört bir yanına kaliteli hizmetimizi götürmek, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak.Her geçen gün genişleyen müşteri portföyümüzde en iyi hizmeti verebilmek amacıyla yolumuza hızla devam etmektek ve Türk sağlık sisteminin gelişimine yaratıcı ve yenilikçi katkılar sağlamak en temel hedeflerimizdir.


Süreli Bakım ve Onarım Projeleri

Adsatek Teknik ve Biyomedikal Çözümler olarak Türkiye'nin dört bir yanında yedek parça dahil ve yedek parça hariç tıbbi cihaz bakım onarım projelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda tecrübeli teknik ekibimizin yanı sıra alanında uzman alt yüklenicilerimiz ile çözüm ortaklarımız bulunmaktadır. Sizlere daha kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunabilmek adına bütün alt yüklenicilerimizin TSE, ISO belgelerinin ve UTS kayıtlarının ihale departmanımız tarafından önemle kontolü sağlanmaktadır.

TSE


Ürünlerimiz ve çalışmalarımız TSE'nin belirlemiş olduğu standartlar doğrultusunda gerçekleşmektedir.


ISO


Ürünlerimiz ve çalışmalarımız TSE'nin belirlemiş olduğu standartlar doğrultusunda gerçekleşmektedir.
Hakkımızda


Adsatek Teknik ve Biyomedikal Çözümler olarak firmamız 10 yılı aşkın süredir tecrübe ve teknik donanımı ile tıbbi cihaz bakım ve onarım faaliyetlerine kaliteden ve hizmetten ödün vermeden hızla devam etmektedir.
Görüşleriniz


Hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşıyabilmek adına görüşleriniz bizim için değer taşımaktadır. Bizlere geri bildirim sağlayarak katkıda bulunabilirsiniz.Copyright by Serdar BAŞAK 2021. All rights reserved.